Progamma

Розробка сайтів

З допомогою команди ProGamma - це просто!

Ціна на створення сайтів

Вартість розробки і створення сайтів в першу чергу буде залежати від обраного типу ресурсу: сайт послуг, інфо-сайт, або інтернет-магазин.

Корпоративний сайт

Caйт з унікальним корпоративним дизайном та розгорнутою інфopмaцією про кoмпaнію та її пpoдукт.

Інфо-сайт

Блог, новинник або оглядовий сайт з простим і зручним процесом публікації статей і високою швидкістю завантаження сторінок.

Інтернет-магазин

Зручний майданчик для онлайн продажів з продуманою структурою і можливістю інтеграції з іншими CRM системами.

Від чого залежить ціна створення сайтів:

 • Кількість сторінок
 • Необхідність розробки дизайну (підбір корпоративних кольорів, відмальовка логотипу і т.д)
 • Наявність готового контенту (тексту, зображень, відео)
 • Необхідність інтеграції з іншими CRM системами.

Приклади створення сайтів

Розроблені нами сайти, які вже успішно допомагають клієнтам розвивати власний бізнес

Часті питання на тему створення сайтів

Нижче ми зібрали найбільш часті питання наших клієнтів і постаралися дати на них максимально розгорнуті відповіді.

Щоб замовити створення сайту, не обов’язково володіти особливими знаннями і навичками. Просто зв’яжіться з нашими фахівцями. Вони поставлять правильні питання і самі запропонують, який саме сайт найкращим чином буде відповідати вашим вимогам.

Насамперед вам необхідно визначитися, який саме сайт і для яких цілей вам потрібен. Після цього ви озвучите свої побажання нам і ми запропонуємо вам різні варіанти втілення ваших ідей.

Звісно. Попрацювавши з сайтом деякий час після створення, ви можете озвучити нам побажання щодо його поліпшення та ми виконаємо всі доопрацювання.

Bcі нaші caйти ocнaщeні зручною cіcтeмoю упpaвлeнія нa російській мові, яка дозволяє легко виконувати всі необхідні налаштування. А якщо у вас залишаться питання, ви завжди зможете уточнити їх у наших фахівців.

Кінцева ціна розробки і створення сайту залежить від складності завдання. Тому фінальний прайс ми зможемо назвати лише після того, як зв’яжемося з вами і уточнимо подробиці саме вашого замовлення.

Вартість і строки виконання індивідуальні, вони залежать від виду сайту, дизайну, верстки, хостингу, домену, програмування, наповнення контентом, тестування. Чим складніше дизайн, структура сайту і додатковий функціонал, що вимагає програмування, тим вище буде вартість і триваліша розробка.

Cтpoки розробки caйту нaпpяму залежать від складності його функціoнaлу і складають від 4x днів дo 1-го місяця. Toчні cтpoки створення саме вaшогo caйту ми cмoжeм оголосити лише піcля дeтaльнoгo вивчення ТЗ.

Ми самі виконаємо всі налаштування, додамо код аналітик Гугла на сайт і надамо вам всі необхідні доступи, щоб ви самі могли стежити за ефективністю ресурсу.

Більш детальну інформацію про види сайтів і етапах їх створення ви зможете отримати, зв’язавшись з нашими фахівцями або прочитавши статтю нижче.

Залишилися питання?

Ми на зв'язку в робочий час ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Як вибрати сайт. Види сайтів

Перед початком створення сайту перед вами, як замовником, стоїть важливе завдання визначитися з типом і видом ресурсу.

Якщо з типом визначитися просто, достатньо вибрати інформаційний (користувач отримує тільки релевантний контент) або сервісний (користувач отримує релевантний контент і можливість здійснювати замовлення послуги або покупку товару), тоді з видом трохи складніше.

Зазвичай, односторінковий сайт, який нагадує профіль соціальної мережі, де власник ділитися своїми інтересами, важливою для нього інформацією або своєю біографією. Інформація на такому сайті оновлюється не часто, основний акцент робиться на яскравий і складний дизайн.

Такий сайт найкраще підійде для представлення хобі або певних особистих якостей, які не належать до професійних.

Суть можна визначити, виходячи з назви. Дійсно, сайтвізитка являє собою невеликий, односторінковий сайт з мінімальним набором професійної інформації компанії, бренду або окремої персони.

Найпопулярніший і найпоширеніший сайт. Користується попитом у людей або компаній, чий професійний розвиток перебуває на старті.

Незалежний пункт продажів з вітриною, каталогом, всілякими функціями, починаючи від 3D перегляду і закінчуючи функцією онлайн примірки.

Інтернет магазин завжди складно структурований і багатосторінковий. Якщо передбачаються продажі товарів підвищеногоконкурентного навантаження, тоді особлива увага приділяється опрацюванню дизайну. Він повинен бути приємним і простим.

Сайт, який надає інформацію про компанію, будучи її складно структурованим, комерційним онлайн представництвом. Ресурс виділяється багаторівневою ієрархією, сторінками з розрахунками, графіками, таблицями, архівами для скачування, різноманітною інформацією про команду і партнерів, прайсами, розділами для клієнтів, контактними формами та іншою інформацією.

Ідеальний варіант для великої компанії або відділення міжнародної компанії, яке відкривається в новому місті.

Маркетинговий інструмент, що працює в парі з головним сайтом, будучи при цьому окремою одиницею, націлений строго на рекламу і в результаті збільшення продажів.

Даний сайт корисний для ліквідації окремого виду товару або продажів новинки, для проведення рекламних компаній або акцій.

Сайт певної тематики, цікавий як вузькій (наприклад, портал про сироваріння), так і широкої (новинний портал) аудиторії. Портали виділяють стрічки новин або форми для обговорення тематики відвідувачами.

Портали гарні для знайомства аудиторії з певною темою і розвитку дискусій по темі.

Може здатися схожим на персональний сайт. Насправді блог відрізняється від персонального сайту постійними оновленнями контенту, у вигляді коротких постів.

Блог може складатися з декількох сторінок. Структура блога проста і зрозуміла для передплатників.

Дизайн буває різний за складністю, але завжди відповідає тематиці. Блог служить додатковим джерелом реклами, збільшення впізнаваності бренду або самореклами.

Етапи створення сайту

Після визначення оптимального для вас вигляду сайту та підписання договору з фірмою-виконавцем, послуга створення сайту ділитися на кілька етапів.

 1. Створення технічного завдання. Технічне завдання – це первинне проектування сайту на папері. Складається воно розробником разом з замовником, прописується до дрібних деталей, включаючи побажання по дизайну, структурі і кількісті сторінок, функціоналу, технічним вимогам до дрібних подробиць.
 2. SEO побажання і технічні завдання по оптимізації. SEO спеціаліст або команда сеошників описує структуру сайту, технічні вимоги для програмістів, системних адміністраторів (налаштування сервера) та інші моменти. SEO супроводжує сайт на всіх етапах його створення і подальшого життя.
 3. Розробка макета дизайну. На базі побажань, закріплених в технічному завданні, або корпоративного стилю компанії замовника, дизайнер малює вигляд декількох головних сторінок сайту і надає їх на схвалення замовника. Далі дизайн допрацьовується, поки не буде затверджений. В окремих випадках можна скористатися готовими шаблонами дизайну.
 4. Верстка сайту. Після затвердження дизайну його кладуть на систему управління сайту, іншими словами – верстку. Після цього дизайн стає динамічним, кнопки не просто намальовані, а вже працюють. Сайт грамотно відображається в браузерах.
 5. Програмування. Цей етап використовується тільки в складно структурованих ресурсах, з набором додаткових функцій, таких як розрахунки, обчислення, онлайн оплата.
 6. Наповнення сайту контентом. Сайт вже на фінішній прямій, наступний етап – «заповнення прогалин». Ресурс доповнюють професійним (SEO) текстом, графічним і відеоматеріалом.
 7. Тестування. На цьому етапі фахівець перевіряє сайт на предмет помилок, які повинні бути усунені перед тим, як його побачать користувачі.
Також для створення сайту потрібна ціла команда фахівців з глибокими знаннями в різних областях:
 • Менеджер з продажу або маркетолог приводить клієнта.
 • Вебдизайнер робить макет дизайну.
 • Верстальник оживляє макет дизайну системою управління.
 • Вебпрограміст розробляє інтерактивні блоки.
 • SEOспеціаліст працює над просуванням сайту в пошукових системах.
 • Копірайтер пише тексти для наповнення готового сайту.
 • Тестувальник перевіряє сайт на присутність помилок в роботі.

Розробка сайту це трудомістка робота, що вимагає залучення безлічі фахівців різних сфер для отримання найкращого результату за відносно короткий час.

Готові почати роботу?

Ми на зв'язку в робочий час ПН-ПТ 9:00 - 18:00