Progamma

Технічна підтримка сайтів

Запорука стабільної і швидкої роботи будь-якого ресурсу!

Ціна технічної підтримки сайтів

Вартість технічної підтримки сайтів в першу чергу залежить від їх складності та розміру.

Тех. підтримка сайту-візитки

Дана послуга передбачає регулярне відстеження доступності і працездатності сайту малого бізнесу, а також оперативне вжиття заходів при виявленні проблем.

Тех. підтримка корпоративного сайту

Для сайтів послуг нерідкі спроби злому, спаму або впровадження шкідливого коду з боку конкурентів. Наші фахівці будуть регулярно перевіряти та оновлювати захист вашого ресурсу.

Тех. підтримка інтернет-магазину

Наші фахівці забезпечать високу швидкість і безпеку вашого ресурсу, домовляться про постійне резервне копіювання даних і виконають всі інші необхідні дії.

Від чого залежить ціна технічного обслуговування сайтів:

Крім розміру ресурсу, вартість тех. обслуговування також буде залежати і від ряду інших факторів:

 • Обрана CMS. Сайти, створені на популярних і перевірених платформах, зазвичай виявляються набагато більш надійними і простими в обслуговуванні, ніж самописні проекти.
 • Фронт робіт. Просто технічне обслуговування сайтів обійдеться дешевше, ніж регулярне оновлення і доповнення контенту, перевірка посилального профілю та виконання інших супутніх завдань.
 • Складність завдання. Одна справа – налаштувати і регулярно перевіряти працездатність невеликого сайту в низько конкурентній ніші. І зовсім інше – постійно відбивати атаки і відновлювати сайт при безперервному тиску з боку конкурентних великих ресурсів.

Часті питання на тему технічної підтримки сайтів

Нижче ми зібрали найбільш часті питання наших клієнтів і постаралися дати на них максимально розгорнуті відповіді.

У поняття підтримки сайтів входить повний перелік робіт по забезпеченню і постійній підтримці працездатності ресурсу.

У наші послуги входить як підтримка сайтів на популярних платформах WordPress, Бітрікс, Тільда і т. д., так і обслуговування самописних або маловідомих платформ.

Залежно від ваших потреб, можна замовити як разову послугу, при якій фахівці перевірять працездатність і виправлять всі помилки, так і вибрати абонентське обслуговування. В такому випадку ми регулярно будемо проводити перевірку вашого сайту і відповідати на всі ваші запитання.

Все залежить від складності завдання. Деякі прості питання вирішуються за кілька хвилин, тоді як для виправлення складних помилок може знадобитися кілька днів роботи цілої команди.

Більш детально дізнатися про те, що входить в підтримку сайтів ви зможете в продовженні статті або ж звернувшись за консультацією до наших фахівців.

Залишилися питання?

Ми на зв'язку в робочий час ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Що таке технічна підтримка сайту

Підтримка сайту - комплекс всіляких спеціалізованих заходів, мета яких забезпечити стабільність роботи сайту. Весь комплекс робіт з підтримки сайтів ділять на дві групи:

Технічна підтримка

Інформаційна підтримка

Що входить в технічну підтримку сайту

Обслуговування та підтримка сайту складається з правильної організації роботи, яку поділяють на такі групи:

Підтримка, обслуговування та супровід сайтів

Технічна підтримка та обслуговування сприяє коректній роботі сайту, наприклад, швидкому і якісному відкриттю сторінок веб ресурсу, грамотному функціонуванню додатків, відображенню графіки.

Підтримка і супровід сайту забезпечує підтримку роботи серверів і додавання нових сторінок. Фахівці включають в пакет послуг такі пункти:

 • забезпечення роботи ресурсу 24/7
 • обслуговування вебсайьу
 • зміни дизайну
 • комунікація з провайдером
 • резервне копіювання
 • створення персонального поштового сервісу

Інформаційна підтримка сайтів

Своєчасна актуалізація інформації, тобто її оновлення має прямий вплив на продаж і позитивну динаміку розвитку будь-якої сфери бізнесу.

Відвідувачі ресурсу завжди націлені отримати повну і актуальну інформацію про товар або послугу, для максимального розуміння, що вони в результаті отримають. Наявність даної інформації сприяє встановленню контакту з потенційним клієнтом, підвищенню рівня лояльності та ймовірності покупки товару або послуги.

Крім того, вичерпна і свіжа інформація на сайті дозволяє витрачати менше часу на консультування офлайн. Пакет інформаційної підтримки сайту включає:

 • консультування з підтримки сайтів
 • визначення цільової аудиторії відвідувачів
 • створення і публікація актуальних матеріалів по темі сайту
 • оновлення застарілої інформації
 • зміна інформаційного наповнення під потенційного споживача

Власники різних ресурсів зазвичай перекладають допомогу з підтримки сайтів на співробітників компанії, вважаючи цю задачу легкою або неважливою. Таке рішення призводить до нездатності забезпечити високий рівень технічної підтримки і відтоку клієнтів.

Скільки коштують послуги з технічної підтримки сайтів

Постійна робота з інтернет ресурсом, зокрема послуги технічної підтримки сайту – скрупульозна і багатогранна праця, яка займає багато часу і вимагає певних навичок. Оптимальним варіантом вважається здійснення підтримки сайту професіоналом.

Визначити, скільки коштує технічна підтримка сайту можливо тільки в індивідуальному порядку, так як веб ресурси індивідуальні, і в залежності від типу виконують різні завдання. Зазвичай технічна підтримка входить в пакет послуг з просування, відповідно, входить у вартість просування. Вартість технічної підтримки як окремої послуги залежить від обсягу інформації на веб-ресурсі і періодичності виконання робіт.

Готові почати роботу?

Ми на зв'язку в робочий час ПН-ПТ 9:00 - 18:00