Progamma

Progamma. Сайти - це просто!

Задайте своє питання

Наші послуги

Розробка Сайтів

Вартість і строки виконання індивідуальні, вони залежать від виду сайту, дизайну, програмування, наповнення контентом, тестування.

SEO

Це комплекс методів просування сайту, реалізація яких сприяє збільшенню переходів цільової аудиторії на Ваш сайт.

SMM

SMM маркетинг зараз найбільш перспективний напрямок розкрутки бізнесу. Він дозволяє залучати більшу аудиторію потенційних клієнтів.

PPC

Зараз PPC реклама – це один з інструментів залучення трафіку на сайт завдяки взаємозв’язку між пошуковими запитами і очікуваннями споживачів.

Копірайтінг

Це процес написання рекламного матеріалу, seo статті або презентація певної інформації в текстовому вигляді.

Технічна Підтримка

Це комплекс різних спеціалізованих інформаційних та технічних заходів, мета яких забезпечити стабільність роботи сайту.

С ким ми співпрацюємо

Хочете дізнатися докладніше?

Ми на зв'язку в робочий час ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Коротко про компанію

Progamma - web-студія, що створює працюючі digital продукти для бізнесу.

Фахівці веб агентства Progamma безперервно розвивають навички відповідно до новітніх тенденцій галузі, перетворюючи їх в досвід і вкладаючи в роботу. Так досягаються найвищі показники якості розробленого для вас продукту. 

Метою компанії є підбір оптимального рішення для кожного проекту і досягнення поставлених завдань в обумовлені строки. Компанія Progamma веде свій звіт з 2013 року, коли кілька розробників розділили загальну ідею необхідності наповнення ринку сучасним продуктом, на базі новітніх веб-технологій.

На початку наша студія займалася створенням і просуванням сайтів тільки в місті Дніпро, але фанатизм і відданість ідеї високої якості в роботі дозволили нашій веб студії швидко розширити свої послуги на територію всієї країни та ближнього зарубіжжя.

Зв'яжіться з експертами

Наша адреса на карті